Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Braszowice – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak Niemcza

Niemcza(Braszowice + 19 km)

575 000 zł100 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:996 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Niemcza. Dom o powierzchni użytkowej ok. 86m2 plus pomieszczenia gospodarcze (garaż, kotłownia,pomieszczenia gospodarcze )38m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bielawa(Braszowice + 20 km)

1 090 000 zł195 m² 5 589,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:743 m²

Przedstawiam Państwu piękny, wolnostojący dom położony w urokliwej części Bielawy, 5 minut spacerkiem nad jezioro, a 10 min by wejść na szlaki pobliskich gór Stołowych. Idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Budzów-Kolonia

Budzów-Kolonia(Braszowice + 7 km)

628 950 zł194,16 m² 3 239,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 628 m²

Biuro nieruchomości golden select ma przyjemność przedstawić Państwu dom w stanie surowym z dachem, bez okien we wsi Budzów- kolonia (kolonia wsi Budzów, w województwie dolnośląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Krasickiego

Dzierżoniów(Braszowice + 22 km)

2 980 000 zł910 m² 3 274,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam kamienicę ( żółto czerwona) oraz z wyposażeniem i kontrahentami. W kamienicy mieści się: 10 mieszkań (4 umeblowane i jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bożków

Bożków(Braszowice + 17 km)

759 000 zł180 m² 4 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m , położony w spokojnej i zielonej części Bożkowa (gmina Nowa Ruda, powiat kłodzki).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Gołogłowy(Braszowice + 16 km)

1 535 000 zł311,60 m² 4 926,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 845 m²

NA sprzedaż gustownie wykończony dom Z zagospodarowaną działką W miejscowości gołogłowy, gmina kłodzko. Przedmiotem sprzedaży biura wgn Nieruchomości Kłodzko jest wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kłodzko

Kłodzko(Braszowice + 17 km)

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Kłodzko - okolice. Przepięknie położony dom na wzgórzu, w cichej i spokojnej okolicy z panoramicznym widokiem na pola, lasy oraz miasto Kłodzko. Nieruchomość znajduje się na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Ratuszowa

Niemcza(Braszowice + 19 km)

420 000 zł250 m² 1 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom kamienicę do remontu o powierzchni użytkowej ok. 250 m2 usytuowaną w centrum Niemczy, ul. Ratuszowa. Możliwość wydzielenia 5 mieszkań. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dzikowiec

Dzikowiec(Braszowice + 16 km)

999 000 zł112,60 m² 8 872,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny z malowniczymi widokami położony w Kotlinie Kłodzkiej. Atutem jest duża działka o pow. 5900 m kw. z potencjałem (obecnie w studium.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krosnowice

Krosnowice(Braszowice + 23 km)

630 000 zł77 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkową nieruchomość położoną w Krosnowicach zaledwie 3 km od Kłodzka. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Braszowice

Braszowice,dolnośląskie

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Przedmiotem sprzedaży są dwa mieszkania położone na terenie gospodarstwa. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok 80 mkw oraz mieszkanie w tym samym budynku o powierzchni 40 mkw.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij